DONACIJA MINISTARSTVA – NOVO VOZILO ZA POTREBE CENTRA ZA SOCIJALNI RAD

Dragan Ivanović 23-06-2026

Zahvaljujući donaciji Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, Centar za socijalni rad Trstenik dobio je novo službeno vozilo „Fiat Panda“, koje će doprineti unapređenju uslova za pružanje usluga građanima. Za nabavku ovog vozila Ministarstvo je izdvojilo dva miliona dinara. Ključeve automobila, u ime ministarke za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, direktoru trsteničkog Centra za socijalni rad Vladimiru Antiću uručila je predsednica opštine Trstenik Milena Turk.

- Ovo vozilo predstavlja značajnu podršku u radu zaposlenih u Centru, posebno u obavljanju terenskih aktivnosti i pružanju pomoći građanima kojima su usluge socijalne zaštite najpotrebnije, pogotovo u najudaljenijim mestima naše opštine. Izražavamo veliku zahvalnost Ministarstvu jer je, kao i ranije, prepoznalo naše potrebe i na ovaj način ojačalo resursne kapacitete Centra u narednom periodu - rekla je tim povodom Milena Turk, predsednica opštine Trstenik.

Zahvalnost Ministarstvu i lokalnoj samoupravi, u ime zaposlenih u Centru i velikog broja korisnika, izrazio je direktor Centra Vladimir Antić. Za korisnike ovo znači veću mobilnost radnika Centra na terenu, što podrazumeva kvalitetnije usluge i veću bezbednost građana.

- Veliki broj naših inicijativa i potreba realizuje lokalna samouprava u saradnji sa Ministarstvom, a tako je bilo i ovoga puta - rekao je direktor Vladimir Antić.




Ukupno komentara 0

Ostavite komentar